NowościNasze Dorosłe WestieWest Highland White TerrierNasza hodowlaNasze szczeniakiSzczególnie polecamyGaleria naszych pieskówMioty w naszej hodowliKontakt z nami
Wersja PolskaW przygotowaniuW przygotowaniuW przygotowaniu
Witamy! Miło mi poinformować, iż w naszej małej hodowli Royal Lord F.C.I. spodziewamy się szczeniąt. Maluszki przyjdą na świat na początku września. Mamą po raz 1 zostanie Mona Lisa Flammeus, dumnym tatą Ch.PL, RUS Leonhard`s Special Agent. Zapraszamy do wstępnej rezerwacji szczeniąt.

Jesteśmy małą hodowlą Rasy West Highland White Terrier
z wieloletnią rodzinną tradycją. Chcielibyśmy Państwu zaprezentować naszą hodowlę. Rodzinnie należymy do ZKwP od roku 1980. Dbamy o nasze psy jak o rodzinę., dlatego nie zamęczamy ich regularnie wystawami. Dla nas liczy się przede wszystkim pies a nie jego osiągnięcia. Dlatego dbamy, aby nasze psiaki miały rodowody z doskonałym pochodzeniem z czołowych światowych hodowli rasy West Highland White Terrier. Zwracamy uwagę na charakter psa, budowę, włos oraz psychikę. Nie ulegamy chwilowym trendom wystawowym lecz hodujemy psy przede wszystkim mogące polepszyć rasę z szorstkim włosem, doskonałą budową oraz wspaniałym wesołym charakterem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą hodowlą.